Lesrooster 2022/2023 

Selectie- en techniektrainingen zijn op uitnodiging.

Iedereen is altijd welkom om eens een proefles te volgen bij een van de andere teams/groepen!

Kom gewoon eens binnen wandelen of neem contact op met de desbetreffende leiding!

* Let op! Groep 4 (dinsdag) zit tegenwoordig bij groep 5/6 in de grote zaal op maandag.

Groep 7/8 is van de zaterdagochtend(Vriezenveen) naar de donderdagavond(Almelo) gegaan.

Locatie Vriezenveen
Grote en kleine zaal in de Sportfabriek

Dag

Ma

Di

Wo

Wo

Do

Vrij

Vrij

Tijd

17:30 - 18:30

17:00 - 18:30

17:00 - 17:45

17:45 - 18:30

17:00 - 18:30

18:00-19:00

19:00-20:00

Team

Groep 4/5/6

D t/m 13

Dreamteam (G)

Groep 0/1/2/3

D t/m 9 jaar selectie

Streetdance kids tot 12

Streetdance jeugd 12+

Zaal

Grote zaal

Grote zaal

Grote zaal

Grote zaal

Grote zaal

Grote zaal

Grote zaal

Onder leiding van

Jasmijn

Larissa

Larissa

Larissa

Sophie en Daniëlle

Soraya

Soraya

Locatie Almelo

Dag

Ma

Ma

Ma

Di

Di

Wo

Do

Do

Do

Do

Vrij

Vrij

Vrij

Vrij

Vrij

Za

Za

Za

Za

Tijd

17:30 - 18:30

18:30 - 19:30

19:30 - 21:00

18:30 - 19:30

19:30 - 20:30

19:00 - 20:00

17:00 - 18:30

18:30 - 20:00

19:00-20:00

20:00 - 21:30

16:00 - 17:30

17:30 - 19:00

17:30 - 18:30

18:30 - 19:30

19:30 - 20:30

13:30 - 15:00

15:00-16:00

16:00 - 17:00

17:00 - 18:00

Team

Showdance t/m 13 jaar

Techniek B t/m 19 en B20+

Techniek A t/m 19 en A20+

Showdance 14 t/m 19 jaar

18+ recreatief

Dames

B19 selectie

A20+ selectie

Groep 7/8

B20+ selectie

B13 selectie

A19 selectie

Klas 3/4

Klas 1/2

Showdance 20+

C16

Techniek C16 

Techniek D13

Techniek B13

Zaal

Studio 1

Studio 1

Studio 1

Studio 1

Studio 1

Studio 1

Studio 1

Studio 1

Studio 2

Studio 1

Studio 1

Studio 1

Studio 2

Studio 2

Studio 1

Studio 1

Studio 1

Studio 1

Studio 1

Onder leiding van

Isa

Esmée en Sophie

Esmée en Sophie

Isa

Kelly

Soraya

Esmée

Esmée en Sophie

Soraya

Esmée en Sophie

Isa en Esmée

Esmée

Isa

Isa

Isa en Celine

Isa

Isa

Isa

Isa